امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

مجمع در دوره هشتم مباحث اخلاقی و آموزشی را در اولویت قرار دهد سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸:۰۵


مجمع در دوره هشتم مباحث اخلاقی و آموزشی را در اولویت قرار دهد تعداد بازدید: ۱۰

یکی از نمایندگان پیشنهاد کرد مجمع نمایندگان طلاب در دوره هشتم بیشتر به مباحث اخلاقی و درسی طلاب بپردازد و در این زمینه طرح ها و لوایحی را تصویب و برای پیشنهاد به حوزه علمیه ارائه کند.
 
 
 
 
 
حجت الاسلام اسماعیل عفت پناه، نماینده فومن و شفت از استان گیلان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع طلاب  بر اهمیت دادن به مباحث تهذیب و آموزشی در مجمع طلاب تاکید کرد.
 
وی پیشنهاد کرد مجمع نمایندگان طلاب در دوره هشتم بیشتر به مباحث اخلاقی و درسی طلاب بپردازد و در این زمینه طرح ها و لوایحی را تصویب و برای پیشنهاد به حوزه علمیه ارائه کند.
 
حجت الاسلام عفت پناه، تصریح کرد: اگر حوزه علمیه در مباحث اخلاقی و آموزشی از کیفیت لازم برخورار شود در سایر امور نیز موفقیت خواهد داشت؛ امروز بسیاری از مشکلات داخلی و بین المللی را می توان با این دو موضوع حل کرد.
 
وی ضمن تجلیل از فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته مجمع در دوره هفتم گفت: خوشبختانه مصوبات بسیار خوبی در این دوره به تصویب رسیداست که از پختگی لازم برخوردار بودند.
 
این نماینده طلاب استان گیلان ادامه داد: اگر طرح ها در مجمع نمایندگان ارائه شود با بررسی در کمیسون ها تخصصی در صحن علنی نیز مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت و پس از بررسی های دقیق و علمی به تصویب خواهد رسید.
 
وی افزود: امروز حوزه علمیه می تواند بسیار از طرح ها و برنامه های خود را به مجمع طلاب ارائه کند تا نمایندگان به صورت دقیق آن ها را در کمیسون های مختلف بررسی و تصویب کنند.