امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

گزارشی از عملکرد مجمع استان اصفهان شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۴۳


گزارشی از عملکرد مجمع استان اصفهان تعداد بازدید: ۱۶

حجت الإسلام و المسلمین محمد صادق سلطانی، گزارشی از عملکرد مجمع استان اصفهان و گزارشی از عملکرد کمیسیون بسیج و کادر سازی برای نظام دوره هفتم ارائه کرد.

 

 
 
 
 
 حجت الإسلام و المسلمین محمد صادق سلطانی، رئیس کمیسیون بسیج و کادرسازی برای نظام و رئیس مجمع نمایندگان اصفهان، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع استان اصفهان و گزارشی از عملکرد کمیسیون بسیج و کادر سازی برای نظام دوره هفتم ارائه کرد.
 
 
 
وی گفت: یکی از کارهای انجام شده حمایت از طلاب مستعد بودند و آمادگی داشتند تا از قم هجرت کنند معرفی می کردیم به مراکز استانها، شهرستانها و کسانی که آمادگی تدریس داشتند  با آنها ارتباط برقرار می کردیم و شرایط را برای آنها مهیا می کردیم، که در این قضیه سعی کردیم  اولویت با مناطق محروم و اساتیدی  باشد که آمادگی و ظرفیت لازم را داشتند.
 
حجت الإسلام و المسلمین سلطانی ادامه داد: یکی دیگر از برنامه هایی که انجام شده در بحث مجمع استانی استان اصفهان جلسات مرتبی بود که با دوستان داشتیم ، در واقع همه  شهرستانها گزارش گیری می شد در بخشهای معیشت، وام ، مشورت حتی در بحث ازدواج، یعنی بخشی از کار دوستان خدمات رسانی بود.
 
رئیس مجمع نمایندگان اصفهان اظهار داشت: حضرت آقا در جمع حوزویان تهران بر روی سه موضوع تأکید داشتند که روحانیت و حوزه ها باید این کار را بکنند بحث هدایت دینی، هدایت سیاسی و خدمات اجتماعی است.
 
وی ادامه داد: سعی ما بر این بود که در جمع دوستان مشاوره هایی که داده می شد و خدماتی که خودمان انجام می دادیم در سه محور مورد لحاظ قرار بگیرد مخصوصاً هدایت سیاسی و به دوستان هم در شهرستانها توصیه می شد که به مراکزی که می روند یا کارگروهها و جمعیت های ویژه ای در بحث هیئت های مذهبی چه مسائل هنری، مستند و فیلمهای کوتاه یا گروههای تبلیغی شکل گرفتند، به این مساله توجه کنند.
 
حجت الإسلام و المسلمین سلطانی در بخش دیگری از سخنان خود گزارشی از عملکرد کمیسیون بسیج و کادر سازی برای نظام در دوره هفتم ارائه کرد و گفت: یکی از کمیسیون مهم مجمع نمایندگان، کمیسیون کادرسازی است که باید گفت یک کمیسیون ویژه است.
 
وی ادامه داد: اجمالش این است که مناصب و مشاغلی که متصدی آنها ترجیحاً یا الزاماً باید حوزوی یا روحانی باشد،کاری شد که این کمیسیون تشکیل شد، در صحن علنی مجمع رأی آورد و توفیق پیدا کردیم که در خدمت طلاب باشیم.