امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

جلسات طلاب گیلانی بسیار فعال است چهارشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۵۶


جلسات طلاب گیلانی بسیار فعال است تعداد بازدید: ۱۷

رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع استان گیلان ارائه کرد.
 
 
حجت الاسلام و المسلمین رجبعلی آزاده، رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع استان گیلان ارائه کرد. 
 
حجت الاسلام و المسلمین آزاده گفت: مجمع استان گیلان که از رشت، رودبار، لاهیجان،  لنگرود، رودسر، تالش نزدیک هفت هشت نفر از نمایندگان طلاب هستند که مجمعی دارند بعنوان مجمع نمایندگان استان گیلان و هرچند وقت جلسات استانی بعنوان مجمع طلاب استان گیلان برگزار می کنند.
 
وی ادامه داد: هرکدام از نماینده های این استان جلساتی  شهرستانی برگزار و از مسئولان استانی همچون نماینده ولی فقیه در استان گیلان، از مسئولین استان گیلان و از خود اساتید در حوزه علمیه قم مثل آیت الله معبودی، آیت الله اشکوری و از خود حوزه علمیه مثل آیت الله آقای بوشهری و دیگران دعوت می کنند. 
 
عضو مجمع نمایندگان طلاب در پایان گفت: رابطه  مجمع نمایندگان استان گیلان و طلاب بسیار خوب است نمایندگان ما هم فعالند و کارهای طلبه ها را انجام می دهند.